• IVECO Daily dobozos kisteherautó bérlés

  Pronájem lehkého nákladního vozidla Iveco Daily se skříňovou nástavbou

  Motor může dosáhnout maximálního výkonu až 205 k.

  Více
  • Nosnost

   0,5 - 1,2 t

  • Nákladový prostor

   16 - 26 m³

  • Motor

   116 - 205 k

  • Celková hmotnost

   3,5 t

  Možnost pronájmu 3,5-tunového nákladního vozidla nabízí vysokou úroveň technologického vybavení a velký výkon motoru, který může dosahovat až 205 LE. Tato kategorie nákladních vozidel je vybavena pokročilými asistenčními systémy, mezi něž patří mimo jiné propracovaný systém nouzového brzdění, městská funkce nouzového brzdění PRO, adaptivní tempomat, proaktivní asistent pro udržování v jízdním pruhu, asistent stability při bočním větru, elektrická parkovací brzda, LED osvětlení, kontrola sjíždění z kopce a kontrola smyku, které zajišťují optimální bezpečnost a pohodlné jízdní a pracovní podmínky.

  Tato úroveň výbavy nejen zvyšuje bezpečnost a efektivitu práce, ale vede také k úspoře paliva až o 10 % při provozu ve městě a nabízí až o 10 % nižší náklady na údržbu, což může výrazně snížit celkové náklady na vlastnictví.

  Vezměte prosím na vědomí, že obrázky jsou pouze ilustrativní a varianty pronájmu 3,5-tunových nákladních vozidel, stejně jako dalších lehkých nákladních vozidel nabízených k pronájmu, se mohou lišit barvou, rokem výroby a výbavou od vyobrazených. Další lehké nákladní vozy k pronájmu naleznete v naší kompletní nabídce.

  Požádat o nabídku

  Pronájem lehkého nákladního vozidla Iveco Daily se skříňovou nástavbou

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru