VIARENT JE JEDNOU Z NEJVĚTŠÍCH OBCHODNÍCH SPOLEČNOSTÍ VE STŘEDNÍ EVROPĚ, KTERÁ PRONAJÍMÁ MALÁ A VELKÁ UŽITKOVÁ VOZIDLA

VIARENT JE ČLENEM SKUPINY SPOLEČNOSTÍ DELTA

Naše společnost VIARENT Kft. byla založená v roce 1994. Od roku 1994 prošlo toto průmyslové odvětví mnoha změnami. Naši partneři, výrobci a obchodníci také prošli zásadní změnou v přístupu, v současnosti se zpravidla zaměřují na svoje vlastní výrobní činnosti, které nejsou úzce spojené s přepravou zboží.

Do popředí se tak dostala doprava pronajatým nákladním vozidlem, protože námi nabízené schéma má oproti leasingu několik výhod. Výhodu pronájmu rychle pochopili i dopravci, protože rychlé změny v přepravních úkolech mohou mít za následek i rychlou výměnu dopravního prostředku, což se pří 3–5letém leasingu může zdát neřešitelné.

Jako pronajímatel užitkových vozidel, nezávislý na jejich značce, je naše společnost v kontaktu s téměř všemi významnými evropskými výrobci. Náš vozový park se zpravidla skládá ze 3,5tunových dodávek, 6–18tunových nákladních vozidel, návěsů a tahačů vhodných pro různé přepravní úkoly.

LÍDR NA MAĎARSKÉM TRHU

Od svého založení se společnost VIARENT Kft. stala lídrem na maďarském trhu. Opakovaně jsme dokázali, že díky naší rychlosti a flexibilitě si dokážeme poradit i v obtížné ekonomické situaci a splňovat požadavky našich partnerů.

Zavázali jsme se zavést nové technologie, jako je správa vozového parku nebo dokonce zavedení elektrických vozidel do vozového parku společnosti VIARENT.

VLASTNÍ DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI PO MAĎARSKU UŽ I NA SLOVENSKU

Rok 2013 byl rokem otevření pobočky v zahraničí, jsme přítomni už i na Slovensku v Senci pod názvem Delta-Truck S.R.O., kde jsme k dispozici našim zákazníkům prostřednictvím služby pronájmu automobilů a prodeje ojetých užitkových vozidel (Top Quality) VIARENT.

Přejít na: Viarent Slovensko

ZAPOJENÍ FRANŠÍZOVÝCH PARTNERŮ DO SYSTÉMU VIARENT – PO CELÉ EVROPĚ

VIARENT je úspěšná společnost, která funguje už více než 25 let a poskytuje svým partnerům dobře propracované know-how. Ukazujeme směr, poskytujeme údaje a marketingovou oporu a rovněž zajišťujeme přístup k našim výhodným zdrojům, zásobám a servisní síti.

Kromě našeho rozvinutého konceptu franšízy existuje i silná skupina společnosti Delta, jejímž členem je i společnost VIARENT Kft. V mnoha evropských zemích probíhají jednání, jejichž cílem je rozšířit naši síť. Věříme, že sdílením vědomostí, odborných znalostí a zkušeností, které jsme za desetiletí získali, můžeme společně vytvořit úspěšnou síť.

PŘEJÍT NA STRÁNKU FRANŠÍZY

SPECIALISTA NA KRÁTKODOBÝ A DLOUHODOBÝ PRONÁJEM

OD DODÁVEK AŽ PO 40TUNOVÉ JÍZDNÍ SOUPRAVY

Úspěch naší společnosti dokazuje skutečnost, že se nám za poslední roky podařilo dosáhnout toho, aby s námi počítaly maďarské i slovenské společnosti poskytující služby v oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy. Ať už se jedná o lehkou dodávku s nosností 500 kg, nebo o pronájem jízdní soupravy s celkovou hmotností 40 tun, pro naše zákazníky máme řešení. Úspěch naší společnosti spočívá v rozmanitosti a ve vysoké kvalitě nabízených produktů, to je naše krédo. A je naším cílem, aby naši zákazníci byli schopni vykonávat svoje přepravní úkoly co nejrychleji a nejhospodárněji, tím pádem i co nejefektivněji.

NABÍZÍME ŘEŠENÍ PRO VAŠE PŘEPRAVNÍ ÚKOLY

Naši specialisti a konzultanti vám při vaší práci pomohou nabídkou optimálních řešení

  • Pro správu a údržbu vozidel, pro vyřizování dokladů a zkoušek vozidel ve vozovém parku nepotřebujete velký počet finančně nákladných zaměstnanců
  • HFakturu vám zašleme jednou měsíčně. (Služba „full service“ zahrnuje havarijní pojištění, povinné ručení, údržbu, servis vozidla, odtahovou službu, náhradní vozidlo, kontroly vozidla a výměnu pneumatik.)
  • Rychlá kontrola bonity, uzavření smlouvy
  • Vozidla ze skladu
  • Možnost výměny vozidla i v průběhu trvání smlouvy v případě změn přepravních úkolů

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru