Stavební vozidlo pronájem

Stavební sklápěče ve vozovém parku VIARENT jsou vynikající pro stavby pozemních komunikací, stavebnictví a těžební průmysl. Díky zesíleným podvozkům si poradí i v těch nejobtížnějších terénních podmínkách a s nejtěžším nákladem. Jejich adaptabilita je daná silným podvozkem a různými velikostmi náprav a za jejich nosnost odpovídá nosný závěsný systém.

V žádosti o nabídku vyberte vozidlo

Prohlédněte si naši kompletní nabídku pro stavebnictví.

Od lehkých nákladních vozidel s celkovou hmotností do 3,5 t, přes velké sklápěče a domíchávače až po tahače a návěsy.

Stavební vozidla
 • Pronájem stavebního sklápěče Ford Trucks 4142D

  Stavební sklápěč Ford Trucks 4142D je vybavený 12,7-litrovým motorem Ecotorq s výkonem 420 k.

  Více
  • Motor

   Ecotorq 12,7 L / 420 Le

  • Typ pohonu

   8x4

  • Palivová nádrž

   315 L

  Stavební sklápěč Ford Trucks 4142D je vybavený 12,7-litrovým motorem Ecotorq s výkonem 420 k. Můžete si ho pronajmout s denní kabinou s nízkou střechou.

  Technicky přípustná maximální hmotnost: 41 900 kg. Pohotovostní hmotnost: 11 582 kg. Maximální přípustná celková hmotnost: 32 000 kg.

  Stavební vozidlo 4142D je vybavené manuální převodovkou, na požádání je však k dispozici volitelná automatická převodovka s jedním normálním a dvěma terénními režimy.

  Do standardní výbavy vozidla patří: klimatizace; rádio AM/FM (vstup USB, Bluetooth); řídicí pomocný pohon (převodový stupeň bez úpravy); odpružení kabiny ve čtyřech bodech; elektronika tempomatu; bubnová brzda; motorová brzda; elektronicky ovládané zavírání oken; elektronicky ovládaná a vyhřívaná venkovní zpětná zrcátka; elektronicky nastavitelný sklon světlometů; axiálně a výškově nastavitelná tyč řízení; vyhřívané a vzduchem odpružené sedadlo řidiče; přepínatelný vzduchový kompresor pro ekonomickou spotřebu paliva; bederní opěrka; antiblokovací brzdový systém (ABS); indikátor opotřebování brzdových deštiček; elektronický imobilizér; klíč s vestavěným dálkovým ovládáním a centrálním zámkem; osvětlení kabiny; osvětlení schůdků; uzávěrka diferenciálu; digitální tachograf; přední tažná oka (dva háky); vysoký nárazník.

  Ilustrační fotografie. Dostupné vozidlo se může lišit barvou, rokem výroby a výbavou. Více na bérelhető építőipari billencsek.

  Požádat o nabídku

  Pronájem stavebního sklápěče Ford Trucks 4142D

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?
 • Ford Trucks 3542D Építőipari billencs bérlés

  Pronájem stavebního sklápěče Trucks 3542D

  Stavební sklápěč Ford Trucks 3542D je vybavený 12,7-litrovým motorem Ecotorq s výkonem 420 k.

  Více
  • Motor

   Ecotorq 12,7 L / 420 Le

  • Typ pohonu

   6x4

  • Palivová nádrž

   315 L

  Stavební sklápěč Ford Trucks 3542D je vybavený 12,7-litrovým motorem Ecotorq s výkonem 420 k. Můžete si ho pronajmout s denní kabinou s nízkou střechou. Technicky přípustná maximální hmotnost: 34 000 kg. Pohotovostní hmotnost: 9 913 kg. Maximální přípustná celková hmotnost: 26 000 kg. Stavební vozidlo 3542D disponuje manuální převodovkou, na požádání je však k dispozici volitelná automatická převodovka s jedním normálním a dvěma terénními režimy. Do standardní výbavy vozidla patří: klimatizace; rádio AM/FM (vstup USB, Bluetooth); řídicí pomocný pohon (převodový stupeň bez úpravy); odpružení kabiny ve čtyřech bodech; elektronika tempomatu; bubnová brzda; motorová brzda; elektronicky ovládané zavírání oken; elektronicky ovládaná a vyhřívaná venkovní zpětná zrcátka; elektronicky nastavitelný sklon světlometů; axiálně a výškově nastavitelná tyč řízení; vyhřívané a vzduchem odpružené sedadlo řidiče; přepínatelný vzduchový kompresor pro ekonomickou spotřebu paliva; bederní opěrka; antiblokovací brzdový systém (ABS); indikátor opotřebování brzdových deštiček; elektronický imobilizér; klíč s vestavěným dálkovým ovládáním a centrálním zámkem; osvětlení kabiny; osvětlení schůdků; uzávěrka diferenciálu; digitální tachograf; přední tažná oka (dva háky); vysoký nárazník. Ilustrační fotografie. Dostupné vozidlo se může lišit barvou, rokem výroby a výbavou. Více na bérelhető építőipari billencsek.

  Požádat o nabídku

  Pronájem stavebního sklápěče Trucks 3542D

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?
 • Ford Trucks 4142M Betonmixer bérlés

  Pronájem domíchávače betonu Ford Trucks 4142M

  Domíchávač betonu Ford Trucks 4142M je vybavený 12,7-litrovým motorem Ecotorq s výkonem 420 k.

  Více
  • Motor

   Ecotorq 12,7 L / 420 Le

  • Typ pohonu

   8x4

  • Objem domíchávače

   9-10 m3

  Domíchávač betonu Ford Trucks 4142M je vybavený 12,7-litrovým motorem Ecotorq s výkonem 420 k. Můžete si ho pronajmout s denní kabinou s nízkou střechou. <u>Konstrukce:</u> <ul> <li>160 × 80 × 8 pomocný rám z ocelového dutého profilu</li> <li>Míchací buben z 3 mm silné oceli IMER WEAR se zvýšenou odolností proti opotřebení (HB 300–320 Nmm²)</li> <li>Míchací lopaty z 3 mm silné oceli IMER WEAR se zvýšenou odolností proti opotřebení (HB 300–320 Nmm²)</li> <li>Nosné válečky z oceli C45</li> <li>Hydraulické čerpadlo Eaton 64 s nastavitelnou rychlostí</li> <li>Hydromotor Eaton 54 s fixním tlakem</li> <li>Dvoustupňové planetové soukolí LT PMP 2.8</li> <li>Olejový chladič AKG, 12-litrová nádoba, elektrický termostat</li> <li>650-litrová nádrž na vodu</li> <li>Vodní čerpadlo LTI30 (450 litrů/min a 4 bar)</li> <li></li> </ul> <u>Vybavení:</u> <ul> <li>Vykládací výsypka, polohovatelná v kruhu, s mechanickým nastavením výšky</li> <li>2 výsypky připevněné na nástavbu</li> <li>Držák bubnu pro údržbu</li> <li>Pozorovací okénko na bubnu</li> <li>Platforma na otevřeném konci bubnu, čisticí hadice, žebřík se sklápěcí spodní částí</li> <li>Blatníky a gumové zástěrky</li> <li>Dvouvrstvá hliníková boční ochrana proti podjetí</li> <li>Nastavitelná zadní ochrana proti podjetí</li> <li>Mechanická regulace otáček bubnu v zadní části nástavby</li> <li>Nastavení otáček motoru elektrickými spínači na zadní části nástavby</li> <li>Boční a zadní reflexní nálepky</li> <li></li> </ul> <u>Povrchová úprava: </u> <ul> <li>Povrch ošetřený otryskáváním</li> <li>Dvojitá základová vrstva odolná vůči korozi</li> <li>Lakování podle RAL</li> </ul> &nbsp; Ilustrační fotografie. Dostupné vozidlo se může lišit barvou, rokem výroby a výbavou.

  Požádat o nabídku

  Pronájem domíchávače betonu Ford Trucks 4142M

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?
 • DAF CF FAD Betonmixer bérlés

  Pronájem domíchávače betonu DAF CF FAD

  Domíchávač betonu DAF CF FAD je vybavený 390-litrovou palivovou nádrží. Výkon motoru je 367–449 k.

  Více
  • Motor

   PACCAR MX-11 / 367-449 Le

  • Typ pohonu

   8x4

  • Objem domíchávače

   8 m3

  Domíchávač betonu DAF CF FAD je vybavený 390-litrovou palivovou nádrží. Výkon motoru je 367–449 k. Moderním a výkonným motorem PACCAR MX11 domíchávače DAF je hnací soustava s dlouhou životností. Maximálního točivého momentu lze dosáhnout už při nižších otáčkách motoru (~1000 ot/min), což umožní snadnější manévrování s větším zatížením. Robustní tvar nárazníku, vysoká světlá výška a maximální nájezdový úhel 25 % poskytují domíchávači DAF CF FAD větší ochranu proti poškození. Nástupní schod do kabiny, resp. volitelný flexibilní schod, silné konzoly světlometů a nerozbitné skleněné čočky z materiálu Lexan umožňují vozidlu, aby spolehlivě fungovalo i v extrémních podmínkách. Bezpečnostní systémy jako např. kontrola stabilizace vozidla (VSC), regulace prokluzování kol (ASR) a ochrana proti podjetí zezadu zajišťují splnění nejvyšších bezpečnostních standardů. Maximální bezpečnosti při řízení vozidla napomáhá i adaptivní automatický tempomat (ACC), systém výstrahy před nárazem zezadu a systém výstrahy před vybočením z jízdního pruhu. Lehký design podvozku s hmotností 9200 kg umožňuje dosáhnout pozoruhodně vysokého užitečného zatížení. Když k hmotnosti podvozku přidáme typickou nástavbu domíchávače s hmotností 3500 kg a 500 litrů vody, celková hmotnost bez nákladu je omezená na max. 13 200 kg. Domíchávač DAF CF FAD se snadno udržuje, vyrábí se s pohodlnou kabinou s dobře promyšleným designem přístrojové desky, širokým výběrem poloh sedadla a velkým a pohodlným úložným prostorem. Ilustrační fotografie. Dostupné vozidlo se může lišit barvou, rokem výroby a výbavou.

  Požádat o nabídku

  Pronájem domíchávače betonu DAF CF FAD

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Prohlédněte si naši kompletní nabídku pro stavebnictví.

Od lehkých nákladních vozidel s celkovou hmotností do 3,5 t, přes velké sklápěče a domíchávače až po tahače a návěsy.

Stavební vozidla

Často kladené otázky

 • Hogy tudok vállalkozásként bérelni?

  Amennyiben vállalkozása megfelel a bonitás vizsgálat követelményeinek, úgy a szerződéskötés és az ÁBF aláírása után meg kell fizetni a kauciót (amely általában 1 vagy 2 hónap havi díjnak megfelelő), illetve be kell fizetnie az első havi díjat.
  FONTOS: készpénzes befizetésre nincs lehetőség, a befizetéseket vagy utalással, vagy bankkártyás fizetéssel kell teljesíteni!
  Az összegek beérkezése után értesítést kap, hogy a járművét mikor veheti át telephelyünkön.

  Részleteket az ÁBF-ben talál erre vonatkozólag.

 • Milyen idő távra tudok bérelni?

  Akár 1 napra, 1-72 hónapra, de határozatlan időre is bérelheti a járművet.

 • Mit tartalmaz a bérleti díj?

  A „Full Service” szolgáltatás tartalmazza a jármű amortizációját, lízing díját, karbantartását, javítását, kopásból eredő gumicseréjét, hosszú javításoknál a járműcserét, időszakos járművizsgákat, CASCO-t, KGFB-t, súlyadót és a jármű forgalomba helyezésével kapcsolatos adminisztrációs költségeket.

  A fentin felül még több fajta bérleti konstrukciónk létezik, ezekről érdeklődjön kereskedőinknél.

  Részleteket az ÁBF-ben talál erre vonatkozólag.

 • Hol tudom átvenni és leadni a bérelt járművet?

  Jelenleg Magyarországon két telephelyünkön, Szlovákiában egy telephelyünkön tudja felvenni, illetve leadni a bérelt járművet.

  Magyarországon:

  • Furgonok, teherautók: H-1097 Budapest, Táblás utca 38.
  • Nyerges vontatók, félpótkocsik: H-2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 13.

  Szlovákiában a teljes VIARENT flottát egy telepen kezeljük: Poľná 17, 903 01 Senec, Szlovákia

 • Mennyi időre tudok bérelni betonmixert?

  A készlet függvényében a bérleti időszak lehet rövid- és hosszú távú is, de a minimum bérleti időszak 6 hónap.

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru