• Renault Master dobozos kisteherautó bérlés

  Pronájem lehkého nákladního vozidla Renault Matser se skříňovou nástavbou

  Lehké skříňové nákladní vozidlo Renault Master si můžete pronajmout s objemem nákladního prostoru až 22 m³ a nosností 1300 kg.

  Více
  • Nosnost

   0,8 - 1,3 t

  • Nákladový prostor

   16 - 22 m³

  • Motor

   135 - 180 k

  • Celková hmotnost

   3,5 t

  Pronájem lehkého skříňového nákladního automobilu Renault Master je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spolehlivé vozidlo pro bezpečnou přepravu velkých nebo těžkých nákladů v omezeném prostoru. Lehký nákladní automobil k pronájmu je k dispozici s objemem nákladu až 22 m3 a nosností až 1 300 kg, což zajišťuje efektivní a bezpečnou přepravu zboží na místo určení.

  Renault Master je k dispozici v několika variantách, včetně verzí s dlouhým a extra dlouhým rozvorem, a také s motorem o výkonu až 180 koní, který poskytuje dostatek síly pro přepravu těžkých nákladů. Pro lepší přilnavost je k dispozici volitelná výbava se dvěma pneumatikami, která dále zvyšuje stabilitu vozidla, zejména při převozu těžších nebo nevyvážených nákladů.

  V případě individuálních požadavků se neváhejte obrátit na naše kolegy, kteří jsou připraveni připravit nabídku na míru vaší firmě a zajistit, že pronajatý lehký nákladní automobil bude dokonale vyhovovat potřebám vaší firmy.

  Upozorňujeme, že obrázky jsou pouze ilustrační a lehké nákladní automobily nabízené k pronájmu se mohou od vyobrazených lišit barvou, rokem výroby a výbavou. Další lehké nákladní vozy k pronájmu naleznete v naší kompletní nabídce.

  Požádat o nabídku

  Pronájem lehkého nákladního vozidla Renault Matser se skříňovou nástavbou

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru