• Fiat Ducato plató-ponyvás kisteherautó bérlés

  Pronájem lehkého valníku s plachtovou nástavbou Fiat Ducato

  Nosnost lehkého plachtového valníku Fiat Ducato je 1,3 t. Vozidlo navrhneme podle vašich požadavků na výkon a s přihlédnutím k vaší práce.

  Více
  • Nosnost

   0,8 - 1,3 t

  • Rozměry nákladního prostoru

   3,5 - 4,9 m

  • Motor

   120 - 178 k

  • Celková hmotnost

   3,5 t

  Pronájem lehkého valníka Fiat Ducato s plachtou je vynikající volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a všestranné vozidlo pro přepravu a pracovní úkoly. Při pronájmu lehkého valníka věnujeme zvláštní péči přizpůsobení vozidla s ohledem na potřeby nezbytné pro pracovní procesy, čímž zajistíme, že každému nájemci nabídneme ideální konfiguraci. Lehký valník k pronájmu je k dispozici s maximální nosností 1,3 tuny a speciální výbavou, která umožňuje zvolit velikost ložné plochy v závislosti na druhu a množství přepravovaného zboží.

  Fiat Ducato s různými verzemi motorů o výkonu od 120 do 178 k nabízí flexibilní řešení pro různé přepravní požadavky. Ať už se jedná o přepravu stavebních materiálů, zemědělských produktů nebo jiných velkých předmětů, lehký valník Fiat Ducato s plachtou lze přizpůsobit tak, aby tyto výzvy splňoval.

  Upozorňujeme, že obrázky jsou pouze ilustrační a lehké tahače nabízené k pronájmu se mohou od vyobrazených lišit barvou, rokem výroby a výbavou. Další lehké nákladní vozy k pronájmu naleznete v naší kompletní nabídce.

  Požádat o nabídku

  Pronájem lehkého valníku s plachtovou nástavbou Fiat Ducato

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru