• Pronájem elektrické dodávky Mercedes-Benz eSprinter

  Mercedes-Benz eSprinter nabízí účinný elektrický pohon o výkonu až 85 kW (116 PS). eSprinter je k dispozici ve standardní délce (A2), s vysokou střechou a úložným prostorem 12 m3, který není nijak omezen elektrickým pohonem.

  Více
  • Nosnost

   0,8-1,2 t

  • Nákladový prostor

   12 m3

  • Motor

   85 kw

  • Celková hmotnost

   3,5 t

  Mercedes-Benz eSprinter nabízí účinný elektrický pohon o výkonu až 85 kW (116 PS). eSprinter je k dispozici ve standardní délce (A2), s vysokou střechou a úložným prostorem 12 m3, který není nijak omezen elektrickým pohonem. Užitečné zatížení může být v závislosti na sériovém provedení až 1200 kg. Dokáže lokálně ujet až 157 km bez emisí.

  Na 80 % se nabije za 25 minut¹. Lze ho nabíjet jak střídavým proudem (AC) o výkonu až 7,4 kW, tak i stejnosměrným proudem (DC) o výkonu až 20 kW. Díky volitelnému stejnosměrnému nabíjecímu výkonu až 80 kW lze standardní vysokonapěťovou baterii (35 kW) nabít na rychlonabíjecí stanici DC z 10 na 80 % za pouhých 20 minut.

  Mercedes-Benz eSprinter s elektrickým pohonem představuje vysoký standard také na poli bezpečnosti. Hnací řetěz a vysokonapěťové kabely jsou z důvodu ochrany zapuštěny do rámu. Systém baterií chrání před poškozením zespodu také ochranný kryt.

  Skutečně účinný elektromotor přesvědčí vysokou tažnou silou a mimořádně hladkým chodem. Ve srovnání se spalovacím motorem je elektromotor mnohem účinnější, téměř neslyšitelný a nabízí maximální točivý moment již od prvních otáček. Pokud se elektřina pro elektromobily vyrábí z alternativních zdrojů energie, pohon neprodukuje škodlivé emise. Díky tomu je elektromotor v dnešních městech s vysokou zátěží znečištěním a stále přísnějšími emisními normami ekonomickým a ekologickým pohonem budoucnosti. K tomu přispívá i skutečnost, že elektrické motory obsahují méně opotřebitelných dílů a vyžadují méně údržby než spalovací motory.

  ¹ Doba nabíjení baterie závisí na nabíjecí infrastruktuře.
  Ilustrační obrázek. Dostupné vozidlo se může lišit barvou, rokem výroby a výbavou.

  Požádat o nabídku

  Pronájem elektrické dodávky Mercedes-Benz eSprinter

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru