• Fiat Ducato duplafülkés kisteherautó bérlés

  Pronájem lehkého nákladního vozidla Fiat Ducato s dvoukabinou, valník

  Lehké nákladní vozidlo Fiat Ducato s dvoukabinou pro 7 osob a plošinou si můžete pronajmout pro co nejefektivnější vykonávání práce.

  Více
  • Nosnost

   0,5 - 1,1 t

  • Nákladový prostor

   10 - 15 m³

  • Motor

   120 - 178 k

  • Celková hmotnost

   3,5 t

  Pronájem lehkého nákladního automobilu Fiat Ducato s dvojitou kabinou je ideálním řešením pro ty, kteří považují bezpečnou přepravu zásilek a zaměstnanců za stejně důležitou. Kombinace kabiny pro 7 cestujících a prostorné ložnice umožňuje týmu cestovat společně s materiálem a nářadím, což dále zvyšuje efektivitu práce. Zvláštností vozu Fiat Ducato je, že i díky své dvoukabinové konstrukci zůstává mimořádně všestranný, takže se snadno přizpůsobí jakémukoli úkolu, ať už jde o stavbu, akce nebo přepravu větších skupin.

  Aby se dokonale přizpůsobil individuálním požadavkům, je k dispozici také mnoho variant karoserie, o kterých vám naši prodejci poskytnou více informací. Ať už se jedná o speciální karoserii nebo specifické doplňky, lehký nákladní automobil Fiat Ducato lze flexibilně přizpůsobit tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim požadavkům.

  Upozorňujeme, že obrázky jsou pouze ilustrační a lehké nákladní automobily nabízené k pronájmu se mohou od vyobrazených lišit barvou, rokem výroby a výbavou. Další lehké nákladní vozy k pronájmu naleznete v naší kompletní nabídce.

  Požádat o nabídku

  Pronájem lehkého nákladního vozidla Fiat Ducato s dvoukabinou, valník

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru