• Iveco Daily plató-ponyvás kisteherautó bérlés

  Pronájem lehkého valníku s plachtovou nástavbou Iveco Daily

  Celková hmotnost lehkého valníku Iveco Daily je 3500 kg, jeho maximální nosnost je 1 200 kg.

  Více
  • Nosnost

   0,5 - 1,2 t

  • Rozměry nákladního prostoru

   4 - 6 m

  • Motor

   116 - 205 k

  • Celková hmotnost

   3,5 t

  Pronájem lehkého valníka Iveco Daily s plachtou je skvělým řešením pro ty, kteří hledají spolehlivé a všestranné vozidlo pro různé přepravní úkoly. Při pronájmu lehkého valníka s plachtou je konstrukce Iveco Daily plně přizpůsobena vašim potřebám a zajišťuje co nejefektivnější pracovní postup. Vozidlo váží 3 500 kg a má maximální nosnost 1 200 kg, takže je vhodné pro většinu přepravních úkolů, ať už se jedná o přepravu stavebních materiálů, zemědělských produktů nebo například zařízení pro přípravu akcí.

  Výhodou pronájmu lehkého valníku je, že v závislosti na povaze zásilky lze jeho velikost a funkčnost přizpůsobit individuálním požadavkům a potřebám a zajistit tak hladký a efektivní průběh přepravy. Iveco Daily v provedení valník s plachtou může být výhodný zejména pro ty, kteří při pronájmu lehkého nákladního vozidla hledají flexibilitu a vynikající výkon.

  Upozorňujeme, že obrázky jsou pouze ilustrativní a lehké nákladní automobily nabízené k pronájmu se mohou od vyobrazených lišit barvou, rokem výroby a výbavou. Další lehké nákladní vozy k pronájmu naleznete v naší kompletní nabídce.

  Požádat o nabídku

  Pronájem lehkého valníku s plachtovou nástavbou Iveco Daily

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru