• Pronájem skříňového nákladního vozu Ford Trucks F-LINE 18-26 T

  Skříňové nákladní vozy Ford Trucks F-LINE jsou vybaveny motorem Ecotorq o objemu 9 nebo 12,7 litru a výkonu 330 nebo 420 HP. Silniční nákladní vozy Ford Trucks F-LINE nabízí různé typy kabin s důrazem na pohodlí řidiče.

  Více
  • Nosnost

   7 - 15 t

  • Nákladový prostor

   33 - 60 m³

  • Motor

   330 - 420 k

  • Celková hmotnost

   18 - 26 t

  Skříňové nákladní vozy Ford Trucks F-LINE jsou vybaveny motorem Ecotorq o objemu 9 nebo 12,7 litru a výkonu 330 nebo 420 HP. Silniční nákladní vozy Ford Trucks F-LINE nabízí různé typy kabin s důrazem na pohodlí řidiče. Provedení s lůžkem či bez lůžka a s nízkou nebo vysokou střechou lze přizpůsobit různým potřebám.

  Pro vyváženou kombinaci úspory paliva a výkonu jsou vozy F-LINE s výkonem 420 HP vybaveny 16stupňovou automatickou převodovkou související se samostatnými jízdními režimy. Vozy F-LINE s výkonem 330 HP jsou vybaveny 9stupňovou automatickou převodovkou. Tato funkce pomáhá vozidlu automaticky volit nejvhodnější rychlostní stupeň, a tím šetří palivo a zajišťuje lepší výkon.

  Řiditelná zadní náprava u našich vozů s objemem 9 litrů a 12,7 litru, s konfigurací náprav 6×2, zlepšuje jízdní vlastnosti a zajišťuje optimální ovladatelnost i na těch nejužších silnicích.

  Modernizovaná klimatizace, která je součástí standardní výbavy všech vozů, zaručuje pohodlí řidiče udržováním ideální teploty za nejrůznějšího počasí.

  Ilustrační obrázek. Dostupná vozidla se mohou lišit barvou, rokem výroby a výbavou!

  Požádat o nabídku

  Pronájem skříňového nákladního vozu Ford Trucks F-LINE 18-26 T

  Údaje zájemce
  Firemní údaje
  Délka pronájmu
  Odkud jste se o nás dozvěděl/a?

Nenechte si ujít naše nejlepší nabídky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vás budeme informovat o našich akčních nabídkách a novinkách.

Pokračovat na přihlášení k odběru